Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дејвид Гета стана татко на 56 години и доби син со неговата...

Дејвид Гета стана татко на 56 години и доби син со неговата млада девојка

реклама:Велигден со Стаф

Диџејот Дејвид Гета на Инстаграм ја сподели радосната вест дека добул уште еден син кој ќе се вика Сајан.

Тој со неговата девојка Џесика Ледон (32) со која е во врска од 2015 година не планираат да е венча и веста за бебето ја сподели лани во ноември.

Покрај многуте коментари и честитки порака му напиша и неговиот 20 годишен син кој напиша:
„Малиот брат ќе биде силен“, напиша тој

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------