Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дечкото ја влечка во раце за да ја изнесе од бутик, Ана...

Дечкото ја влечка во раце за да ја изнесе од бутик, Ана Николиќ пак не е арна (фото)

реклама:Лето во Банско

Скандал мајсторката Ана Николиќ постојано предизвикува внимание со своето недолично однесување па така навикнавме секојдневно да очекуваме нешто ново од неа но за жал не музичко.

И овој пат порталите во регионот се преплавени со нејзината фотографија која таа ја објави на социјалните мрежи направена во еден белградски мол како е во раце на своето ново момче и на сила ја изнесува од омилениот бутик.

Како тоа изгледа видете и сами од приложеното…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------