Home INFO Денес ја прозива, а ќерката на Босанац некогаш и била снајка на...

Денес ја прозива, а ќерката на Босанац некогаш и била снајка на Цеца

реклама:G Natural

Фолк пејачката Цеца во последното издание од Ѕвездите на Гранд го прозва Драган Стојковиќ – Босанац, прашувајки го како не успеал од сопствената ќерка да направи музичка ѕведа.

Ова поттикна лавина од коментари на социјалните мрежи.

Цеца ја спомна Џиџа, ќерката на Босанац, а малкумина се сеќаваат дека пред извесен период најавуваше дека токму таа ќе биде нејзина снајка.

Имено, пред шест години, Џиџа била во љубовна врска со Милан Маринковиќ, кој е братучед на Цаца. Тогаш фолк дивата јавно изјавувала дека би сакала Џиџа да е нејзина снаа, дури и го фалела семејството Стојковиќ нагласувајки дека се угледни.

Очигледно е дека симпатиите кон Џиџа од тој период со текот на времето исчезнале, а Босанац И Ражњатовиќ се сега жестоки непријатели.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------