Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Денот на заљубените подрани кај Цеца Ражнатовиќ, таа објави со што ја...

Денот на заљубените подрани кај Цеца Ражнатовиќ, таа објави со што ја изненади Богдан (ФОТО)

реклама:G Natural

Како што и очекувавме оваа година за празникот на заљубените дефинитивно најинтересен пар ќе биде Цеца и нејзиното ново момче Богдан.

Па така еден ден порано Богдан решил да ја изненади својата девојка со поклон на врата и тоа со посебен сладок подарок, чоклоаден букет кој очигледно пријатно ја изненадил па таа побрза да го објави на Инстаграм, а Богдан веднаш по неа го решеруваше видеото на својот профил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------