Home INFO Детали за погребот на Марина Туцаковиќ

Детали за погребот на Марина Туцаковиќ

реклама:Велигден со Стаф

Датумот на погребот на Марина Туцаковиќ ќе биде објавен по викендот.

Синот на покојната на друштвените мрежи објави дека неговата мајка ќе биде погребана следната недела, во кругот на најблиското семејство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------