Home INFO Девојката не знае за стоп: Емили Ратајковски повторно направи хаос на Инстаграм(фото)

Девојката не знае за стоп: Емили Ратајковски повторно направи хаос на Инстаграм(фото)

реклама:G Natural

Таа е дефинитивно е една од најзгодните жени на светот.

Супермоделот Емили Ратајковски обожава да се фотографира разголена, а фотографиите секојдневно ги споделува на Инстаграм.

Во стилот на светски познатите инфлуенсери, и таа основа свој моден бренд, и тоа за долна облека.

Секако,и добро знае како да го промовира истиот.

Емили се соблекла целосно гола, покажувајки ја својата нова повремена тетоважа, името на нејзиниот бренд.

„Би сакала да можев да ви кажам дека е трајна, но не е “, напиша таа.

Обожавателите и следбениците распалија со коментари и „лајкови“.

Останува да видиме дали со помош на оваа секси фотографија, моделот успешно ќе ги продаде своите производи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------