Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дневна доза мешање на Теа Таировиќ, публиката во транс (видео)

Дневна доза мешање на Теа Таировиќ, публиката во транс (видео)

реклама:G Natural

Српската пејачка Теа Таировиќ никого не остава рамнодушен на своите настапи, давајки многу сексапил и енергија на сцената таа ја ужива популарноста ширум целиот балакан.

Едно од новите видеа кое што е вирално на социјалните мрежи повторно го потврдува сево ова. Пејачката во секси издание со целосни хеланки предизвика тоателн хаос во клубот каде што настапуваше.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------