Home INFO Дневна комбинација од 30 000 евра: Ќерката на Жељко Митровиќ живее во...

Дневна комбинација од 30 000 евра: Ќерката на Жељко Митровиќ живее во луксуз

реклама:Лето во Банско

Кристина Митровиќ, ќерката на српскиот медиумски магнат Жељко Митровиќ секогаш е беспрекорно дотерана.

Наследничката на Пинк империјата живее и студира во Лондон, а на нејзиниот Инстаграм профил секојдневно споделува детали од своето секојдневие.

Од нејзините објави, се гледа дека модата и патувањата и се страст. Таа е во врска со Илија, млад милијардер со кого најчесто ужива на луксузни дестинации.

Неодамна, Кристина сподели фотографија од дневна модна комбинација, на која во преден план се нејзината чанта и бунда.

Станува збор за луксузна Хермес чанта, чија цена е 13.270 евра. Чантата ја вклопи со крзнена, црвно-црна премиум бунда од чинчила, која на интернет може да се најде по цена од над 14 000 евра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------