Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дно од безобразлук: Синот на Зафир Хаџиманов им се закани на хејтерите...

Дно од безобразлук: Синот на Зафир Хаџиманов им се закани на хејтерите кои оставаа лоши коментари за татко му

реклама:Велигден со Стаф

Васил Хаџиманов се опбрати повторно на неговиот Фејсбук профил и во неколку реда напиша за вакцината и смртта на неговиот татко. Но не остана покус да им се обрати и на хејтерите и сите оние кои оставаа недолични коментари за неговиот татко.

Во продолжение ви го пренесуваме во оргинал постот на Васил:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------