Home INFO Додека Бекамови пливаат на Јадран, синот им се соочува со проблем

Додека Бекамови пливаат на Јадран, синот им се соочува со проблем

реклама:Лето во Банско

Ромео Бекам, синот на Викторија и Дејвид Бекам проживува љубовен бродолом.

Како што пренесуваат Daily Mail , Ромео Бекам (19) ја прекинал тригодишната врска со Миа Реган (19).

Младиот фудбалер ги избришал сите заеднички фотографии и видеа со Миа од социјалните мрежи

Причината за крајот на љубовната врска наводно е далечината. Следејки ги стапките на тако си, Ромео игра фудбал во Мајами, и тоа во клубот чиј косопственик е токму Дејвид Бекам, а додека Миа, која е модел престојува во Англија.

И додека младиот Ромео има љубовни маки, Викторија и Бекам уживаат во Хрватска, во ултра луксузен комплекс.

БЕКАМОВИ ЛЕТУВААТ ВО ХРВАТСКА!ЕВЕ КАДЕ СЕ СМЕСТЕНИ!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------