Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Додека Милица Тодоровиќ се растегнува во дневна, мажите на балканот воздивнуваат (фото)

Додека Милица Тодоровиќ се растегнува во дневна, мажите на балканот воздивнуваат (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Веќе се навикнавме во ова ново секојдневие да ги гледаме јавните личности во секојдневна кежуал варијанта и во домашна атмосвера.

Пејачката Милица Тодоровиќ постојано на социјалните мрежи објавува фотки од нејзините професионални но и секојдневни ангажмани, па така многу од следбениците воздивнуваа на нејзината нова фотка каде што во својата дневна соба се растегнува и вежба.

Дека Милица се труди своето тело да го врати во совршенство дефинитивно може да се заклучи после оваа фотка…

БОНУС ВИДЕО:
Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------