Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Долги нозе и секси поза, ќерката на Цеца го поздрави фановите од...

Долги нозе и секси поза, ќерката на Цеца го поздрави фановите од Малдвите (фото)

реклама:SANSIRO

Атрактивната ќерка на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ отсекогаш знае како да ги придобие сите воздишки па постојано во секси пози објавува нови фотки на својот Инстаграм профил.

Овој пат додека е на омор на Малдивите никој не забележа ништо друго на фотките освен згодната Анастасија и нејзините долги нозе, за што доби куп коментари и лјкови од следбениците….

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------