Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Долги нозе и секси поза, ќерката на Цеца го поздрави фановите од...

Долги нозе и секси поза, ќерката на Цеца го поздрави фановите од Малдвите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Атрактивната ќерка на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ отсекогаш знае како да ги придобие сите воздишки па постојано во секси пози објавува нови фотки на својот Инстаграм профил.

Овој пат додека е на омор на Малдивите никој не забележа ништо друго на фотките освен згодната Анастасија и нејзините долги нозе, за што доби куп коментари и лјкови од следбениците….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------