Home INFO Дооолга плетенка и секси бикини, Ким Кардашијан се врати на Инатаграм во...

Дооолга плетенка и секси бикини, Ким Кардашијан се врати на Инатаграм во вистински сјај (фото)

реклама:G Natural

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан повторно се врати на својот Инстаграм профил во вистинско светко разголена и секси покрај базен.

Старлетата направи мала пауза од оваа социјална мрежа но реши повторно да ги здрма своите фанови со неколку секси фотографии покрај базенот кај нејзината мајка.

Инаку веќе е познато дека ријалити шоуто „Движење со семејството Кардашијан“ повеќе нема да се снима заради големиот пад на гледаноста.

Што ли ќе смисли семејството за да остане на врвот на популарноста и да уживаат во милионите ќе дознаеме наскоро.

View this post on Instagram

Night Swim

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------