Home INFO Дупла среќа: Мартин од дуото Некст тајм ќе “рипне во тавче”

Дупла среќа: Мартин од дуото Некст тајм ќе “рипне во тавче”

реклама:Велигден со Стаф

Мартин Филиповски (36) од музичкото дуо Некст тајм, веќе седум години ужива во љубовта со ракометарката Андреа Белеска (28),професионална ракометарка по потекло од Кичево.
Андреа Белеска (28), по потекло од Кичево.

Вчера,на неговиот роденден, Мартин одлучил да додаде уште еден убав момент на денот, па ја запросил Андреа која без двоумење кажала ДА.

Со фотографија на Инстаграм вљубената двојка ја соопшти среќната вест.

Честитки од тимот на Хитпортал!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------