Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Душко и Ана престанале да се гледаат, во моментов тој го решава...

Душко и Ана престанале да се гледаат, во моментов тој го решава проблемот дома со сопругата Јелена Карлеуша, а таа..

реклама:G Natural

Откако српските медиуми ја открија тајната врска меѓу Душко Тошиќ сопругот на Јелена Карлеуша и неговата швалерка Ана Јовановиќ тие двајца на сите начини се трудат да го сокријат тоа.

Она што го дознаваат медиумите е дека во меѓувреме Душко престнал да контактира со Ана и го решава проблемот дома со сопругата, додека Ана постојано објавува фотки на Инстаграм од тоа како и минува денот па и од седенки со пријателки трудејки се да ги одбегне шпекулациите.

Таа на својот профил не им одговара на нејзините фанови кои упорно ја прашуваат за аферата со Душко и вели дека од пред неколку дена не чита и не гледа што се пишува по медиумите и дека повеќе нема да коментира на ниедно пршање поврзано со оваа тема и ќе продолжи како ништо да не се случува.

А што ли ќе се случи следниот период и која ќе биде реакцијата на Јелена по овој скандал ќе дознаеме за брзо….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------