Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Душко Тошиќ го возврати ударот и со една изјава врати на навредите...

Душко Тошиќ го возврати ударот и со една изјава врати на навредите од Карлеуша

реклама:G Natural

И како што се очекуваше по интервјуто на Јелена Карлеуша за „Стори“ каде што зборуваше за својата кариера, загубата на мајка си но и бракот со Душко, веќе стигна и одговор од другата страна.

Карлеуша повторно предизвика бура реакции по нејзиното последно интервју а го поткачи и бившиот Душко

По нападите на Карлеуша кон бившиот сопруг и изјавата дека нивниот брак бил грешка но и дека тој постојано се понижувал, фудбалерот суптилно и врати со едно стори на својот Инстаграм профил.

„Беден е оној што треба да понижи некого за да се издигне себеси“ – напиша Тошиќ.

Чекаме контра, а ќе биде многу брзо!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------