Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Двете сестри пејачки се истепаа на паркинг, летаа пердуви и телефони(видео)

Двете сестри пејачки се истепаа на паркинг, летаа пердуви и телефони(видео)

реклама:G Natural

Двете српски пејачки Индира Инди Арадиновиќ и Едита Арадиновиќ заради сеуште неразјаснети причини се грабнале на паркинг и пред сите се испотепале.

Познато е дека двете сестри претходно не беа во добри односи, но според медиумите и тие ја обновиле врската. Но како што изгледа, тоа е само илузија бидејќи во спротивно немаше да се случат вакви ситуации. Која е причината за новата кавга, останува да дознаеме.

Во продолжение, погледнете ја снимката од тепачката:

По целиот скандал со помладата сестра, Инди се огласи и кажа само едно.

– Немам коментар во врска со видеото што беше објавено, со Едита сум одлични односи – изјави пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------