Home INFO Eдна до друга со Цеца: Јелена Карлеуша се враќа во жирито на...

Eдна до друга со Цеца: Јелена Карлеуша се враќа во жирито на Ѕвездите на Гранд? (видео)

реклама:G Natural

Музичкото шоу Ѕвездите на Гранд е еден од најголемите Тв проекти во регионот. Промената на составот на стручното жири оваа година ја изненади публиката.

Имено, пејачката Јелена Карлеуша го напушти шоуто, а како нејзина замена во жири комисијата дојде Цеца Ражњатовиќ.

Многумина шпекулираа дека ова е лош потег на продукцијата, и дека Карлеуша беше миленик на публиката и виновник за огромната гледаност на шоуто.

На Тик Ток се појави видео од фановите на музичкото шоу кои успеале со монтажа да ги сместат двете ривалки Цеца и Јелена една до друга.

Урнебесното видео стана вирално, а јавноста почна да се прашува дали ова можеби е најава дека Јелена сепак ќе се врати во Ѕвездите на Гранд.

@oggytok

Jeca i Ceca 🤩##zvezdegranda ##cecaraznatovic ##jelenakarleusa ##tiktokserbia🇷🇸

♬ original sound – Ognjen Topalović

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------