Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Едвај го спакува задникот, Јелена Карлеуша во тесни панталони (видео)

Едвај го спакува задникот, Јелена Карлеуша во тесни панталони (видео)

реклама:Лето во Банско

Веќе ништо неможе да не изненади од Јелена Карлеуша па сведоци сме на секојдневни шокантни фотки од пејачката кои што пвеќе ги откриваат отколку што и ги покриваат облините.

Овој пат таа со своите следбеници сподели видео каде што се обидува да натегне тесни панталони па едвај успева во тоа заради нејзиниот задник.

Еве како тоа изгледа од видеото на Карлеуша…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------