Home INFO Егзотична роденденска забава за најсаканите мажи на Северина (видео)

Егзотична роденденска забава за најсаканите мажи на Северина (видео)

реклама:G Natural

Егзотичните дестинации се честопати во агендата на хрватската пејачка Северина.

Деновиве таа престојува на Малдивите, каде и го прослави единаесетиот роденден на својот син Александар.

Со емотивно видео, таа му посака среќен роденден на синот.

Но истиот ден роденденот го прослави и нејзиниот долгогодишен менаџер Томица Петровиќ кој им прави друѓтво на егзотичното патување.

„Среќен роденден на моите најдраги мажи“ – напиша Северина до објавата.

Додека беше во брак со Игор Којиќ, Северина ја прекина соработката со Томица, но набрзо по разводот повторно се смирија и ја продолжија соработката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------