Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ЕКСКЛУЗИВНО: Изгоре јахтата од порното на Северина!

ЕКСКЛУЗИВНО: Изгоре јахтата од порното на Северина!

22
реклама:Лето во Банско

Како што јавуваат хрватските медиуми поради пожар кој избувнал доцна синоќа на една од јахтите паркирани на марината на хрватското крајбрежје вкупно се оштетени 5 бродови кои биле паркирани еден до друг.

Според неофицијалните информации една од опожарените јахти била на бизнисменот Милан Поповиќ или бившиот дечко на Северина со кој таа го сними нејзиното секс видео пред неколку години.

Бидејки пожарот дури денеска бил ставен во мирување нема детални информации за штетата и евентуално повредени.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------