Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Елена Ристеска го прослави својот карантински роденден во двор со торта и...

Елена Ристеска го прослави својот карантински роденден во двор со торта и јоргован (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Нашата убава пејачка Елена Ристеска објави пост на својот Инстаграм од својот роденден кој годинава заради пандемијата го просави само со блиските во нејзиниот двор и фотките со цвеќе и торта ја сподели со фановите.

На една од фотките може да се видат и неколку плочи кои веројтно свиреле во двор а дека било забавно покажуваат и останатите фотографии со другарките и семејството.

Наполни 35 години и како што се пофали сеуште е целосно природна без ботокс и пластични операции додаде меѓу другото Елена.

Среќен роденден Елена од тимот на ХИТ ПОРТАЛ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------