Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Емина Јаховиќ во проблеми, незнае како да му објасни на синот за...

Емина Јаховиќ во проблеми, незнае како да му објасни на синот за секојдневните трачеви

реклама:G Natural

Трачевите околу наводните партнери на пејачката Емина Јаховиќ никако не стивнуваат. Откако се разведе од сопругот популарниот турски пејач Мустафа Сандал медиумите во Турција не престануваат да ја спојуваат со најразлични профили на мажи.

Но откако се прошири трачот за ново момче програмер таа реши да се изјасни во медиумите на таа тема.

Имено Емина вели дека е многу тажна затоа што постојано кружат трачеви за нејзини нови партнери кои веќе може да ги чита и нејзинипт 12 годишен син на кој ништо не му било јасно и постојано бил збунет.

Таа додала дека се надева оти за брзо време ќе најде некој кој што ќе и одговара и дека ќе престанат озборувањата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------