Home INFO Есен во Банско: Хотелот Premier Luxury Mountain Resort нуди неверојани есенски понуди

Есен во Банско: Хотелот Premier Luxury Mountain Resort нуди неверојани есенски понуди

реклама:Велигден со Стаф

Доколку сонувате за релаксирачки одмор во природа, свеж планински воздух, многу емоции а без притоа да се откажете од удобност и услуга со пет ѕвездички,тогаш хотелот Premier Luxury Mountain Resort во Банско, Бугарија е вистинското место за вас!

Хотелот се наоѓа на подножјето на Пирин планина, на само 700 метри од жичарницата и нуди величествен поглед кон планината.

Местоположбата на овој хотел ви нуди истовремено близина до шумската свежина но и до центарот на Банско.

Прекрасната глетка на Пирин планина во комбинација со елегантно сместување и кулинарски задоволства, како и вниманието кое ќе го добиете од персоналот на овој хотел ви гарантираат незаборавни мигови.

За своите ценети клиенти, Премиер нуди неверојатни есенски понуди. Истите можете да ги разгледате ОВДЕ

Секогаш е време за прекрасен одмор исполнет со романтика!

Премиер ќе ви понуди сместување со романтична декорација, релаксирачки масажи во спа центарот кои ќе ви овозможат да се опуштите и да уживате заедно со саканата личност!

Вашето романтично патување резервирајте го ОВДЕ

Премиер нуди одлична забава за целото семејство!

Една од најдобрите можности да поминете квалитетно време со најблиските е да се почестите со есенско патување на планина!

Тимот на хотелот подготви прекрасни изненадувања за најмладите гости, како и одлични цени, идеална комбинација која ќе им се допадне на децата и на родителите.

Па, доколку резервирате престој во периодот од 27 Октомври до 01 Ноември,ќе имате прилика да уживате во дополнителни актвности за целото семејство:

Бесплатно сместување со појадок и вечера за сите деца до 12 години.

Фантастична понуда со специјални цени за 2+ последователни ноќевања и за работни денови.

Забавна празнична атмосфера со украси за Ноќта на вештерките и Candy забава за децата.

Кино и пуканки во конференциската сала со филмови на тема Ноќта на вештерките за деца

Тематска детска анимација за празникот

DJ забава во Нектар бар во сабота навечер – 28 октомври

Во затворениот базен на хотелот сега има топла минерална вода (30 степени Целзиусови).

Сите спа објекти се бесплатни за гостите на хотелот, а вклучуваат и џакузи, различни видови сауна .

Дојдете во PREMIER во есен, за да го искусите светот на мирот и забавата и да создадете незаборавни спомени со вашите најблиски.

ПР текст

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------