Home INFO Есен во Банско: Хотелот Premier Luxury Mountain Resort нуди неверојани есенски понуди

Есен во Банско: Хотелот Premier Luxury Mountain Resort нуди неверојани есенски понуди

реклама:G Natural

Доколку сонувате за релаксирачки одмор во природа, свеж планински воздух, многу емоции а без притоа да се откажете од удобност и услуга со пет ѕвездички,тогаш хотелот Premier Luxury Mountain Resort во Банско, Бугарија е вистинското место за вас!

Хотелот се наоѓа на подножјето на Пирин планина, на само 700 метри од жичарницата и нуди величествен поглед кон планината.

Местоположбата на овој хотел ви нуди истовремено близина до шумската свежина но и до центарот на Банско.

Прекрасната глетка на Пирин планина во комбинација со елегантно сместување и кулинарски задоволства, како и вниманието кое ќе го добиете од персоналот на овој хотел ви гарантираат незаборавни мигови.

За своите ценети клиенти, Премиер нуди неверојатни есенски понуди. Истите можете да ги разгледате ОВДЕ

Резервирајте го вашето романтично патување! Релаксирајте се во спа центарот и уживајте во заедничките моменти.

Романтичниот есенски пакет вклучува:

-минимален престој од 2 ноќевања
-богат појадок
-две 30 минутни масажи ( по една масажа за возрасен)
-романтична вечера во Амбврозија ресторан на втората вечер од престојот
-топло добредојде со шише вино
-бесплатно користење на Ле Спа центарот (сауна, џакузи, Амам, парна бања, фитнес центар)
-бесплатна интернет конекција
-бесплатен паркинг


Во Премиер секогаш добивате повеќе!

Доколку планирате во месец ноември да резервирате подолг престој во хотел Премиер, тогаш резервирајте 4 или повеќе ноќевања и ќе добиете 1 ноќевање од резервираните бесплатно.

Уживајте во спокојство и релаксација. Специјалната понуда е валидна до 30-ноември 2021.

Заклучно со 3 декември 2021 Премиер нуди 30 % попуст за резервација на престој во луксузните апартмани кои ги нуди хотелот. Не ја пропуштајте можноста да доживеете тотално луксузно искуство. Попустот е веќе пресметан во онлајн цените на страната на Премиер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------