Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Естрадата прави ајвар и Гавазова се размеша (фото)

Естрадата прави ајвар и Гавазова се размеша (фото)

реклама:G Natural

Во време на подготовка на зимница дел од естрадата се пофали на социјалните мрежи со подготовка на ајвар и колку се вредни во есенските денови.

По објавата на Тијана која го мешаше ајварот и си муабетеше со својот татко, се појави и фото галерија од семејна идилична подготовка на ајвар во дворот на Сека Алексиќ.

Не остана покуса и нашата фолкерка Сузана Гавазова па реши со своите фанови да сподели како го пдготвува својот годинешен ајвар.

Може нема да пробаме ама со сигурност знаеме дека фино излегол…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------