Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Еве како Немања Гудељ ја изненади Анастасија Ражнатовиќ за нивната годишнина (фото)

Еве како Немања Гудељ ја изненади Анастасија Ражнатовиќ за нивната годишнина (фото)

реклама:G Natural

Се очекува Анастасија и Немања Гудељ во декември годинава да направат голема свадба во Шпанија, а во саботата пејачката се пофали дека нејзиниот сопруг е мошне грижлив, па внимава на важните датуми во врската. Со огромен букет и романтична порака, тој ѝ ја честиташе годишнина од врската.

Ќерката на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, пред извесен период во тајност се омажи за фудбалерот Немања Гудељ, со кого е во врска веќе 1,5 година, а во саботата (30.09) сподели дека нејзиниот сопруг е навистина внимателен и не ги заборава важните датуми во нивниот живот.

Анастасија објави неколку фотографии од себеси како во рацете држи огромен букет со рози, што го добила од нејзиниот сакан и ја покажа пораката што тој ѝ ја упатил, а на која пишува:

„Среќна 1,5 година бубичка моја. Ќе те сакам засекогаш“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------