Home INFO Еве колкава алиментација ќе плаќа Душко Тошиќ по разводот со Карлеуша

Еве колкава алиментација ќе плаќа Душко Тошиќ по разводот со Карлеуша

реклама:G Natural

Веста за разводот помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ одекна како бомба во јавноста.

Како што откри пејачката, старателството над двете малолетни ќерки и припадна неа, а на девојчињата ќе остане целиот брачен имот.

Јелена и Душко поседуваат имот на луксузни локации вреден неколку милиони евра.

Како што пренесуваат медиумите од соседството, Душко на Јелена ќе и плаќа месечна алиментција во износ од 5 000 евра.

Покрај ова, тој ќе биде финансиски одговорен и школувањето на Атина и Ника, кои посетуваат елитно приватно училиште во Белград.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------