Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Еве ме со срушени ѕидови и срцето во вашите раце, Васил Гарванлиев...

Еве ме со срушени ѕидови и срцето во вашите раце, Васил Гарванлиев објави емотивно видео

реклама:G Natural

Нашиот годинешен претставник Васил Гарванлиев со непромислени изјави и невнимателни постапки предизвика хаос во медиумите и кај народот.

Додека на социјалните мрежи веќе има и петиција за да се повлече Васил од Евровизија, тој реши да се обрати на јавноста и да даде објаснување за целата ситуација, преку видео кое што тој го објави на својот Фејсбук.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------