Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите бесни на Ирина Шајк: „Задникот и е како на тетка ми,...

Фановите бесни на Ирина Шајк: „Задникот и е како на тетка ми, толку пари и тренери и повторно целулит“

реклама:Велигден со Стаф

Рускиот топ модел Ирина Шајк повторно е актуелна низ светските таблоиди откако замина на одмор во Ибица.

Папараците си ја завршија работата и ја фотографираа во опуштено издание како ужива на плажа. Ирина на фотките е сосема природна без грам шминка но фановите никако неможат да и го опростат целулитот на задникот.

Тие во коментари на социјалните мрежи не бираат зборови и ја коментираат дека не смее да си дозволи ниту малку целулит затоа што заработува од својот изглед но и праќа лоша порака кај младите дека тоа е во ред и да не се грижат за својот изглед и да не вежбаат.

Што велите вие?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------