Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите неутешни, во авионска несреќа загина Тарзан

Фановите неутешни, во авионска несреќа загина Тарзан

реклама:Лето во Банско

На 58 годишна возраст заедно со својата сопруга почина актерот Џо Лара или нам познат како Тарзан.

Во авионска несреќа која се случила веднаш по полетувањето со нивниот приватен авион починаа уште 5 лица.

Како што беше соопштено на прес конференцијата за медиуми, авионот се срушил во езерото во близина на Нешвил, околу 11 часот наутро, набргу по неговото полетување од „Смирн“ аеродромот кај „Палм бич“ на Флорида.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------