Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите воздивнуваат социјалните мрежи вријат, Џенифер Лопез и Бен Афлек неразделни (фото)

Фановите воздивнуваат социјалните мрежи вријат, Џенифер Лопез и Бен Афлек неразделни (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Кој чека ќе дочека, па така Бена Афлек по 20 години откаско раскина со Џенифер Лопез реши повторно да си ја проба среќата со неа и откако таа раскина со Алекс Родригез повторно да започнат врска.

Дека тоа е така покажуваат папарацо фотките од парот кој во моментов е на заеднички одмор и неразделни, а Бен како што се забелеќува од фотките ја врати на својата рака и белегзијата која ја доби како поклон од Џеј Ло во 2002 година.

Фановите со радост коментираат нека парот Бенифер повторно е заедно но дали навистина е тоа така сеуште нема изјава ниту од двајцата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------