Home INFO Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ неразделна од своето внуче Жељко (фото)

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ неразделна од своето внуче Жељко (фото)

реклама:Велигден со Стаф

На фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ очигледно и се погоди паузата заради корона вирусот, па целосно му се посвети на својот внук Жељко.

Дека е преокупирана со неговото растење покажуваат и секојдневните фотографии кои таа ги постира на својот Инстаграм профил.

Овој пат на своите фанови баба Цеца им постираше фотка од Жељко и неговата соба каде што можеа да се забележат сите специјално изработени работи за него, од капче до постелнина на кои е навезена неговата прва буква од името.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------