Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фолк пејачката Сека Алексиќ се рапосла низ својот луксузен двор и реши...

Фолк пејачката Сека Алексиќ се рапосла низ својот луксузен двор и реши да прави ајвар (фото)

реклама:G Natural

Во овие есенски денови голем дел од сите домакинства се подготвуваат за зимата со правење на зимница, па така и дел од јавните личности веќе се пофалија на социјалните мрежи со своите ајвари.

Тијана меша ајвар и ужива во друштво на татко и Вељко (видео)

По Тијана која што објави видео како прави ајвар со својот татко и Сека Алексиќ објави фотки од нејзината тераса каде што ја прави зимницата т.е својот ајвар.

По короната веројатно сите удрија на домашни работи и зимници што и не е така лошо.

 

View this post on Instagram

 

Malo kiflice, malo rakijica, malo paprike i tako u krug 🙅🏽‍♀️

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

 

View this post on Instagram

 

😍 Jaki slika 😅

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------