Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фолкерот Аца Лукас со нова љубов, уловен додека шетаат зедно во град...

Фолкерот Аца Лукас со нова љубов, уловен додека шетаат зедно во град (видео)

реклама:Лето во Банско

Фолк пејачот Аца Лукас конечно откриен со нова девојка за што веќе пишуваат српските медиуми.

Имено во новата емисија „Папарцо лов“ гледачите имаа можност да погледнат како телевизиската екипа го следи Ликас додека е излезен со новата девојка која што овој пат е бринета.

Наводно тие биле во врска неколу месеци, а естрадата за тоа знаела малку порано со оглед на тоа дека пејачот често ја носел на приватни забави.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------