Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фотката со секси мини бикини на Кендал Џенер со над 9 милиони...

Фотката со секси мини бикини на Кендал Џенер со над 9 милиони лајкови за само неколку часа(фото)

реклама:G Natural

Се чини старлетите од семејството Кардашијан што и да објават на социјалните мрежи веднаш добива милиони лајкови од нивните многубројни фанови.

Меѓу нив доказ за тоа е и Кендал Џенер која објави фотка на која носи секси бикини и „заработи“ над 9 милиони лајкови за само неколку часа.

Ова е фамозната лајкувана фотка на старлетата…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------