Home INFO (ФОТО) Снаата на Цеца Ражнатовиќ во нејзината венчаница, погледнете како им стои...

(ФОТО) Снаата на Цеца Ражнатовиќ во нејзината венчаница, погледнете како им стои на двете невести

реклама:G Natural

Додека свадбата која што денеска ја следи целиот балкан е во полн ек, она што го објавија медиумите во Србија е фотографинаја на која што се Цеца и Богдана во истата венчаница.

Како што и беше најавено снаата од нејзиниот дом беше изнесена во венчаницата на Цеца, а по венчавката во црква таа ќе ја облече и нејзината дизајнерска.

Еве како изгледаше некогаш Цеца а како денеска Богдана во истата венчаница.

Спектакуларна венчавка синот на Цеца, Вељко и Богдана денеска ќе го изговорат судбоносното „Да“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------