Home INFO Фото: Совршено издание на Ева Лонгорија, ја облече овој македонски дизајнер

Фото: Совршено издание на Ева Лонгорија, ја облече овој македонски дизајнер

реклама:Лето во Банско

Тони Манчевски е дизајнер со македонско потекло, кој работи и живее во Австралија.

Светски познатите дами ги обожуваат неговите креации, а помеѓу нив се и Ким КАрдашијан, Кристен Стијард, Џенифер Лопез…

Последниот аутфит на актерката Ева Лонгорија повторно ја докажа маестралноста на Тони.

Ева објави фотографии на кои носи фустан со потпис на македонскиот дизајнер, а јавноста беше воодшевена од нејзиниот изглед.

Ова е едно од најсексапилните изданија на ѕвездата од „Очајни домаќинки“ досега, заклучија фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------