Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ги отера у пи*ку матер новинарите! Јелена Карлеуша дрско избегна изјава пред...

Ги отера у пи*ку матер новинарите! Јелена Карлеуша дрско избегна изјава пред суд (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Видно нерасположена се појави Јелена Карлеуша денеска пред судот во Белград каде што се одржа уште едно рочиште од тужењето со Цеца Ражнатовиќ.

Којзнае колку рочишта поминаа но и колку следат, сепак пред секое добро ја забавуваат јавноста и новинарите со своите изјави но и стајлинзи.

Додека Цеца тивко и во стил влезе во судот, Јелена Карлеуша безобразна и дрска на новинарите им порача:
„Гонете се у пи*ку матер!“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------