Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гол стомак во среде зима и чевли во ногавици: Ријана ги подели...

Гол стомак во среде зима и чевли во ногавици: Ријана ги подели модните критичари (фото)

реклама:G Natural

Oткако успешно успеа да се протне во медиумите по долго време Ријана сеуште е нај пишуваната јавна личност деновиве.

Таа вчера со објавата на папарацо фотките каде што им кажа на фановите дека е бремена и го чека првото дете предизвика и куп коментари со честитки но и за нејзиниот стајлинг.

Винтиџ розовата јакна на Шанел од 90-тите и накитот над нејзиниот гол стомак модните критичари ја оценија како перфектна комбинација.

Имаше и такви кои го прокоментираа голиот стомак во среде зима но и начинот како ги носи чевлите кои и се во самите ногавици, сепак мислењата се поделени. Што мислите вие? Погледнете ги фотките подолу и оценете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------