Home INFO Гол задник, трака на гради: + 18 издание на Јелена Карлеуша (фото)

Гол задник, трака на гради: + 18 издание на Јелена Карлеуша (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Во нејзин стил, Јелена Карлеуша повторно предизвика лавина реакции во јавноста.

Облечена во танга гакички и Баленсијага чизми, ги прекри градите со леплива трака во облик икс.

Неодамна, во слично издание се појави и Ким Кардашијан, па многумина искоментираа дека српската пејачка се обидува да ја ископира.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------