Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гола само со боксерки и накит, Ријана ги изненади фановите со секси...

Гола само со боксерки и накит, Ријана ги изненади фановите со секси фотка

реклама:G Natural

Убавицата од Барбадос која секогаш знае да ги изненади фановите тоа го направи и денеска позирајки гола само со боксерки и накит од својата колекција.

Веднаш успеа да ги потпали следбениците и да добие куп коментари и лајкови.

Ријана веќе долго време не сме ја виделе во вакво издание, па не е ни чудо што создаде хаос на Инстаграм објавувајќи ја оваа слика.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------