Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гола, топлес и со пола задник надвор Јелена Карлеуша тресееее (видео)

Гола, топлес и со пола задник надвор Јелена Карлеуша тресееее (видео)

реклама:G Natural

Се распали Инстаграм профилот на Јелена Карлеуша откако објави видео каде што е во студио гола само со фармерки.

И не е битно дал снима реклама или спот, битно е дека провокацијата повторно и успеа и ги шекна сите следбеници.

Нема потреба од коментар…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------