Home INFO Голи фотографии од Дара Бубамара осамнаа на порно сајт! Еве кој ги...

Голи фотографии од Дара Бубамара осамнаа на порно сајт! Еве кој ги објавил!

реклама:G Natural

Српската пејачка Дара Бубмара многу често е мета на критика во медиумите и од страна на јавноста.

Откако на сајт за возрасни осамнаа нејзини голи фотографии, Дара повторно е во центарот на вниманието.

Пред две години, пејачката случајно објави интимно видео на социјалните мрежи. Тогаш призна дека случајно притиснала погрешно копче и го вклучила лајвот во кој била целосно гола.

Нејзините фотографии и снимки ги зачувал некој од нејзините фанови, а сега интимната содржина е објавена на порно страница.

Додека јавноста бруи за новиот скандал, Дара ужива во Дубаи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------