Home INFO Хаос во вода, групна тепачка на Срби во Паралија! (видео)

Хаос во вода, групна тепачка на Срби во Паралија! (видео)

реклама:G Natural

Видеото е од минатата година, за кое според коментарите се велеше дека е снимено во Паралија, Грција. Но добро е да се потсеиме, за тоа како не треба да се однесувме.

На снимката се гледа како една од жените прво влегува во конфликт со маж, а потоа се вмешува друга жена и настанува хаос.

Покрај нив има дете во гума, на кое никој повеќе не обрнува внимание.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------