Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ХИТ ФОТО: Победникот од „Ѕвездите на Гранд“ ја објави Марија Шерифовиќ во...

ХИТ ФОТО: Победникот од „Ѕвездите на Гранд“ ја објави Марија Шерифовиќ во бикини (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Марија Шерифовиќ во моментов е на одмор заедно со дел од своите кандидати на кои што им беше менторка во последното издание од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

И додека ужива во базен победникот Махир Мулалиќ ја сликнал и објавил на сторито на својот Инстаграм профил за по кратко време оваа фотка да стане хит на социјалните мрежи.

Дали Марија ќе се налути или не, сеуште нема инфотмација…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------