Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ХИТ ВИДЕО: Дејвид Бекам ги насмеа фановите на сметка на Викторија (видео)

ХИТ ВИДЕО: Дејвид Бекам ги насмеа фановите на сметка на Викторија (видео)

реклама:Лето во Банско

Откако фановите ги нападнаа Бекамови заради ловот на морски ежиња во Хрватска со кои се сликаа на Инстаграм, сега повторно се забавуваат со интересни видеа кои Дејвид ги објави на интернет.

Она што го привлече вниманието и изнуди насмевка кај фановите беше видеото каде што Дејвид се снима на јахтата и открива дека Викторија и за време на летниот одмор не прави пауза од вежбање…

На што таа му возврати:

„Се чини дека Дејвид повторно ги прескокна вежбите за нозе“, напиша таа на Инстаграм-стори.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------