Home INFO Хостпитализиран пејачот Мишо Ковач

Хостпитализиран пејачот Мишо Ковач

реклама:G Natural

Хоспитализиран е популарниот пејач Мишо Ковач, а веста за хрватските медиуми ја потврди и неговата ќерка Ивана Ковач.

” Вистина е, Мишо е во болница. Не е ништо сериозно, имаше покачена температура. Тој нема температура како нормалните луѓе, па мораме да го носиме во болница. Повеќе е превентивно и докторите ќе го задржат некое време па ќе се врати дома”, изјавила Ивана за 24sata.hr.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------