Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И Македонија има коњи за трка! Македонската ријалити старлета Елеонора извади гради...

И Македонија има коњи за трка! Македонската ријалити старлета Елеонора извади гради и задник и ја здрма јавноста (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Во време на старлети, ријалити ѕвезди и инфлуенсерки и Македонија има со што да се „гордее“.

Нашата нова ријалити старлета Елеонора Миљковиќ се повеќе мами воздишки кај следбениците и постојано ги дрма со по некоја секси фотка.

Така е и со нејзината последна објава каде што Елеонора е топлес и градите ги крие со нејзината рака, а од тангата го покажува и нејзиниот задник.

Таа за медиумите изјавила дека се преселила во Белград и од таму поготвува нешо ново, а што ќе биде тоа сите со нетрпение цупкаме да дознаеме…

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Брутално секси Сандра Африка жари и пали со секој нов пост

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------