Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И овој пат немаше жал за тие со слабо срце, Јелена Карлеуша...

И овој пат немаше жал за тие со слабо срце, Јелена Карлеуша без гради во конбилизон „гори“ (видео)

реклама:G Natural

Од ден во ден и од објава во објава Јелена Карлеуша ги остава без здив своите следбеници и фанови со објавување на провокативни видеа и фотки на своите профили.

И овој пат реши да ги испровоцира сите објавувајки кусо видео облечена во конбилизон и без гради од кој се познаваше се…Карлеуша имаш ли душа, коментираа фановите?!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------